Hakkımızda

Monodesign İç Mimarlık, İzmir merkezli bir iç mimarlık ve tasarım ofisidir. Konut projeleri ve ticari mekan projeleri için konseptler oluşturur, iç mimari projeler çizer ve çizilen projeleri eksiksiz bir biçimde hayata geçirir.

Monodesign, çalıştığı projeleri bir bütün olarak ele alır. Profesyonelce planladığı konsept çalışmasından başlayarak, mekan ve kullanıcıların ihtiyaçlarını tespit eder ve bu ihtiyaçlara yönelik yenilikçi çözümler sunar. Doğaya ve mekanın ruhuna uyumlu malzemeler kullanan Monodesign, konsepte uygun renk ve doku çalışması yaparak mekanı tasarlarken; fonksiyonu estetik ile buluşturur. Tasarlanan mekanın tüm potansiyelini ortaya çıkararak, konforlu ve keşfedilmemiş bir yaşam tecrübesi sunmayı hedefler.

Monodesign bugüne kadar; küçük ölçekli apartman dairesi, orta ve büyük ölçekli restoran, bar, ofis, hastane, okul, anaokulu, fabrika binası gibi birçok proje için iç mimari tasarım ve uygulama çalışması yapmıştır. Ayrıca MonoProduct markası altında projelerin ihtiyaçlarına yönelik; özel tasarım mobilya, aksesuar ve aydınlatma ürünleri tasarlamaktadır.

Monodesign İç Mimarlık’ın amacı; yaratıcı, yenilikçi, özgün ve tüm ince detayları ile doğru çözümlenmiş konforlu mekanlar oluşturmaktır.

NİHAL DEMİR

Kurucu Ortak, İç Mimar

Bilkent Üniversitesi, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden mezun oldu, ardından IED Barcelona’da Ticari Mekan Tasarımı bölümünde yüksek lisansını tamamlandı. Mezun olduktan sonra çeşitli tasarım ve uygulama firmalarında proje sorumlusu olarak çalıştı. 2015 yılında İzmir’de Monodesign İç Mimarlık firmasını kurdu.

SERCAN DEMİR

Kurucu Ortak, İç Mimar

Başkent Üniversitesi, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden mezun oldu. Mezun olduktan sonra çeşitli tasarım ve uygulama firmalarında proje sorumlusu olarak çalıştı. 2015 yılında İzmir’de Monodesign İç Mimarlık firmasını kurdu.

HİZMETLERİMİZ
İç Mimari Proje

İç mimari projesi hazırlanacak alanın yerinde analizlerinin yapıldıktan sonra, konsept aşamasından başlayıp, mekanın tüm potansiyelini ortaya çıkaracak şekilde yerleşim planlarının hazırlanması, birebir gerçeği yansıtan 3D görseller ile tarafınıza sunum yapılmasını takiben onaylanan tasarımın eksiksiz bir şekilde uygulanabilmesi için gerekli olan tüm teknik çizimlerin ve malzeme listelerinin hazırlanması

Konutlar İçin Hızlı Danışmanlık Hizmeti

Tadilata ihtiyacı olmayan yeni konut projeleri için en uygun yerleşim planlarının hazırlanması ve bu yerleşim planı doğrultusunda tüm mobilya, aydınlatma, halı-perde, ev aksesuarları ve bitkilendirme gibi bir evin tüm ihtiyaçlarının belirlenen konsepte uygun olarak seçilmesi ve birlikte satın alımlarının yapılması. Bu çalışma şeklinde yerleşim planı haricinde, teknik çizim, 3D Görselleştirme ve özel imalatlar yapılmamaktadır.

Anahtar Teslim Uygulama

İç mimari projesini hazırladığımız mekanın, belirlenen süre içerisinde, projeye birebir uygun olarak, en iyi işçilik kalitesi ile uygulamasının tamamlanıp tarafınıza teslim edilmesi

Kontrolörlük Hizmeti

İç mimari projesini hazırladığımız mekanın uygulamasının tarafınızca yapılması durumunda, projenin eksiksiz bir biçimde ve tüm detayları ile hayata geçirilebilmesi için uygulama süresince, belirli zaman dilimlerinde yapılan işin yerinde kontrol edilmesi

KURUMSAL MÜŞTERİLERİMİZ